Поділля Агрозахист

Партнери

Компанія "Рост Агро"

“Рост Агро” – самий відомий український насінневий завод, який щорічно виробляє близько 300 000 посівних одиниць елітного насіння кукурудзи. Крім того підприємство виробляє насіння озимої пшениці, твердої ярої пшениці, ячменю, гороху, сої, квасолі.

ТОВ МП "Майбутнє Будуємо Разом"

Генеральним партнером нашої фірми з моменту її створення є ТОВ МП “Майбутнє Будуємо Разом”, яким керує Мельникович Василь Степанович, людина з великим життєвим досвідом і безмежною любов’ю до української землі.

Переробка сої

Один із ключових напрямків — це виробництво та поставка хімічних засобів захисту рослин та агрохімікатів для сільського господарства. Компанія вже протягом кількох років забезпечує сільськогосподарське виробництво високоякісними та ефективними гербіцидами…

Супровід експорту

Компанія “Нопосон-Агро”- представник однієї з найбільших компаній по виробництву пестицидів в КНР «Noposion Agrochemicals Co., Ltd», виробничі бази якої розташовані в усіх регіонах країни.

Листова діагностика

«Syngenta» — одна з провідних світових компаній, яка об’єднує понад 28 000 фахівців у 90 країнах задля досягнення однієї мети: розкрити потенціал рослини.

Постачання нафтопродуктів

ALFA Smart Agro – провідний виробник засобів захисту рослин та мікродобрив. Компанія повністю відповідає вимогам до сучасної європейської компанії з точки зору якості продуктів та розумного підходу до агрономії.

Пітрібен науково обгрунтований
підхід та перевірені практики?

Швидкий та якісний
результат - наша
спеціалізація.

Маєте задачу?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з вами
впродовж одного робочого дня.

Натискаючи кнопку “надіслати” ви погоджуєтесь з умовами обробки персональних даних.

Shopping Cart