Поділля Агрозахист

Насіння

Велику частину (70 %) продовольства, яке споживає сучасний світ, забезпечує рослинництво. Провідною галуззю землеробства, основою всього сільськогосподарського світового виробництва і міжнародної торгівлі є вирощування зернових культур – пшениці, рису, кукурудзи, ячменю, вівса та іржі. Їх посіви займають 1/2 світової ріллі. Зерно – основний продукт харчування, найважливіша частина кормів, є також сировиною для ряду галузей промисловості. Сучасне виробництво зерна у світі досягає 1,9 млрд. тонни в рік, причому 4/5 доводиться на пшеницю, рис, кукурудзу.

Пшениця – лідер світового зерноводства. Ця культура, відома ще шість тисяч років назад, походить з арабських степів. На сьогодні, завдяки завдяки створенню нових сортів, район її обробітку охоплює всі країни світу із самими різними кліматичними умовами. Головна зернова культура в Україні – озима пшениця. Найбільш сприятливі грунтово-кліматичні умови для її вирощування склалися в областях Степової і Лісостепової зон, де ця культура займає половину площ, відведених під зернові. У областях Поліської зони питома вага посівів озимої пшениці значно нижча. Для отримання високого врожаю мало сприятливих кліматичних умов, необхідно також підібрати оптимальний для цього регіону сорт насіння, при виборі якого слід враховувати відразу декілька чинників: морозостійкість, посухостійкість, вимогливість до типу грунту, стійкість до вилягання або осипання, тривалість вегетаційного періоду, потенційна врожайність тощо.

До основних зернофуражних культур в Україні відносяться ячмінь і кукурудза. Вони також використовуються і для продовольчих цілей. Ячмінь вирощують в усіх областях України. Зерно ячменю має високі кормові якості, використовується також як сировина в пивоварній промисловості, хлібопекарській, фармацевтичній, спиртовій і кондитерській галузях. Кукурудза відіграє важливу роль в забезпеченні тваринництва концентрованими кормами. Найбільші посівні площі під цією культурою розміщені в областях Лісостепової та Степової зон. Вирощують кукурудзу також в Закарпатті і Прикарпатті.

Соя – цінна універсальна культура. Насіння її містить 17 – 26 % жиру, 36 – 48 % добре збалансованого по амінокислотному складу білку і більше 20 % вуглеводів. Олія сої відрізняється високим вмістом фізіологічно активних незамінних жирних кислот (лінолевою, олеїновою та ін.). За якістю білку соя значно перевершує багато інших рослин, у тому числі маслянисті і зернові. Основними споживачами української сої є країни ЄС, Азії, Північної Африки та СНД. 

Соняшник – основна олійна культура України. По цінності і значенню для народного господарства він не поступається таким широко поширеним культурам, як пшениця, кукурудза, соя. В порівнянні з іншими олійними культурами соняшник дає найбільший вихід олії з одиниці площі (750 кг/га в середньому по Україні). Інтенсивне виробництво насіння соняшнику дозволяє Україні виступати повноправним гравцем на світовому ринку цієї продукції. Україна – не лише один з лідерів виробництва товарного насіння соняшнику, але й займає перші місця серед експортерів соняшникової олії.

ТОВ “ПОДІЛЛЯАГРОЗАХИСТ” реалізує посівний матеріал виключно високої якості і тільки відомих виробників, таких як DOW SEEDS (DOW AGROSCIENCES), ЄВРАЛІС СЕМЕНС (EURALIS SEMENCES), Сингента (Syngenta), Піонер (Pioneer) та інших. 

Пітрібен науково обгрунтований
підхід та перевірені практики?

Швидкий та якісний
результат - наша
спеціалізація.

Маєте задачу?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з вами
впродовж одного робочого дня.

Натискаючи кнопку “надіслати” ви погоджуєтесь з умовами обробки персональних даних.

Shopping Cart